Sen o nejlepším krmivu pro psy...

Volně přeloženo z Finštiny...

Na trhu s psími krmivy je dnes obrovský výběr a nám se zdálo, že najít tu nejvhodnější variantu pro své psy, je prakticky nemožný úkol. Marketing vám často nevypoví celý příběh o skutečné hodnotě krmiv jenž reprezentuje. Cenovou hladinu produktu určuje spíše povědomí o značce jenž ho vyrábí, než jeho skutečná kvalita. Majitel psa má pak velké problémy, když se pokouší najít na trhu pro svého čtyřnohého kamaráda to nejlepší řešení a ještě k tomu za přijatelnou cenu.

Poté co jsme pracovali v potravinářsém průmyslu pro psy od roku 1998, jak plynul čas dostatečně jsme pochopili problematiku jejich výživy, abychom si byli schopni dát dohromady seznam bezpečných a kvalitních top-celostních produktů za rozumnou cenu.

Výsledkem byl sen o nejlepším krmivu pro psy...

Když jsme viděl kolik značek krmiv pro psy využilo své popularity k postupnému nenápadnému poklesu kvality svých produktů (pro zvýšení své marže... pozn.překladatel), chtěli jsme zachovat v naší nabídce konzistentní kvalitu a raději zcela v našich rukou.

Výchozím bodem našeho nápadu, bylo vytvořit řadu výrobků, které jsou v nejvyšší kvalitě a podporují pohodu nejen psů, ale též jejich majitelů. Prostě dát dohromady nejen zdravou stravu, ale i příjemnou cenu. Při sestavování krmiva jsme zohlednili nejnovější informace o výživě psů, názory finských chovatelů a přání chovatelů aktivních (spíše přímo sportujících) psů. Současně jsme se vrátili tak říkajíc, ke kořenům. Moc víme jakou historii má pes. Stejně jaké má potřeby. Na základě jeho přirozených potřeb, jejichž hlavní potravinovou složkou je maso, jsme z vysokého obsahu masa (jenž řadu od řady stoupá) udělali cíl číslo jedna.

Teď se stal sen skutečností a my jsme hrdí na to, že představujeme krmivo vysoké úrovně. Probooster!

Psi jsou našimi respektovanými členy rodin, a tak je naše práce též nejen prací, ale i koníčkem. Chceme se o své psy postarat tím nejlepším možným způsobem. Důležitým aspektem této péče je i správná strava. To je důvod proč chceme našim (i vašim) psům nabídnout to nejlepší, donře vyvážené a chutné jídlo po každý den. Pečlivě vybrané, kvalitní suroviny představují ideální směs, jenž je pro Probooster tím správným bonusem. Bonusem, který dá vašemu psu správnou vitalitu a podpoří jeho celkový dobrý zdravotní stav.

Vysoké kvalitativní měřítko na ingredience obsažené v krmivu ProBooster poskytují bezpečnou alternativu pro optimální krmení. Obsahuje všechny potřebné živiny jenž jsou přiměřené pro psa ve všech fázích jeho života. ProBooster respektuje (dnes již na fyzické námaze ne-příliš založený) moderní životní styl, aniž by ztratil ze zřetele prakticky totožný trávicí systém s jeho předky - vlky.

Správná strava zkvalitňuje život vašeho psa a prodlužuje dobu, kteoru vám bude moct dělat společníka. ProBooster je bezpochyby bezpečnou volbou pro každodenní potřebu vašeho nelepšího přítele.

Vítejte na společné práci při nové éře krmení vašeho psa!